Dzień dobry

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 1 z 4

KBB GOŚĆ 23-03-08 22:34

Nowa strona???O Ornecie...Bardzo dobrze...Pozdrawiam jako pierwsza, która tutaj się wpisała.Chociaż obecnie już nie mieszkam w Ornecie chętnie zaglądam , co się w niej dzieje.    

Odpowiedz Cytuj
Ani GOŚĆ 30-03-08 11:38

Szczerze mówiąc nie wiem czy dzień DOBRY ....biorąc pod uwagę wiadomość która do mnie dotarła...czy ktoś widzi co sie dzieje w Ornecie??czy policja potrafi tylko spać czy może wreszcie sprawi ze poczujemy sie bezpiecznie w naszym małym kochanym mieście??

Odpowiedz Cytuj
Olsztynianka GOŚĆ 09-04-08 20:14

Bardzo mi smutno słysząc tak złe wiadomosci z mojego rodzinnego miasta,tam od lat młodzież nie miała żadnych rozrywek i to są skutki apel do burmistrza i jego ekipy pomóżcie młodzieży

Odpowiedz Cytuj
Mała GOŚĆ 19-04-08 12:08

Nas to już nic nie dziwi jesteśmy chyba jedynym miastem na kuli ziemskiej gdzie w ratuszu można kupić alkohol zajarać zabawić się i załatwić potrzeby fizjologiczne pod drzwiami sali narad. Jaka władza taki porządek.W piwnicy utworzono jedno stanowisko pracy a zakłócono spokój dziesiątkom mieszkańców, mówimy o konflikcie interesów czy o interesie władz.

Odpowiedz Cytuj
Ornecianka GOŚĆ 13-07-08 18:49

Orneta to sliczne miasteczko dlaczego wszyscy narzekaja i nic nie robia zeby poprawic wizerunek Ornetysamo jeszcze nigdy nic sie nie zrobilo

Odpowiedz Cytuj
Obserwator GOŚĆ 05-08-08 21:42

Dobrze sie stało, że powstała taka strona Ornety.Jednocześnie proszę o informację czy wydawany jest dwutygodnik ORNETYNKA???To co się dzieje w Ornecie na nasępstwo bezczyności poprzedniego burmistrza i jego zastępcy. Słyszałem że obecnie lenią sie w powiecie.

Odpowiedz Cytuj
Obserwator GOŚĆ 05-08-08 21:51

Mieszkańcy Ornety sami sobie są winni. Mieliście w mieście bardzo oddanego, uczciwego działacza, który działał w kierunku rozwoju Ornety. Z tego co słyszałem zaszczuliście go, zrobiliscie z niego ....Pochodzę z Bielska Białej i byłem zaskoczony pozytywnie postawą tego człowieka, który potrafił przepychac sie łokciami w kuluarach sejmowych, w ministerstwach po to by w Ornecie lepiej sie żyło...Byłem zszokowany tym, że ten człowiek już nie ma miejsca w Ornecie.To on namawiał mnie min do inwestowania w Ornecie.

Odpowiedz Cytuj
Krzychu GOŚĆ 06-08-08 20:25

Zaprszam do oglądania fotek miasta na foto.onet.pl użytkownik piotr.sl ;-) . Można dodawać komentarze

Odpowiedz Cytuj



Wróć do tematów

Adres tej witryny: https://orneta.istrefa.com

istrefa gmina Orneta | istrefa powiat lidzbarski | istrefa warmińsko-mazurskie | istrefa Polska

Orneta - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat lidzbarski, województwo warmińsko-mazurskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 11-130


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem